Wat een geweldig weekend was het weer tijdens het SNA Jeugdvoetbalkamp 2026!
Vanaf het eerste fluitsignaal zat de sfeer er goed in en beleefden de jeugdspelers avontuur na avontuur. Het weer hadden we weer mee. Warm, maar goed te doen.
Het kamp stond in het teken van het Team van ’t Jaar, dat tijdens alle activiteiten liet zien wat echte teamspirit betekent. De spectaculaire Survivorbaan, en onder andere autotrekken en uitdagende hindernissen, zorgde voor veel strijd, plezier.
Ook de schietactiviteiten waren een groot succes. Met de Luchtbuks, Handboog, Kruisboog en Airsoft konden de deelnemers hun concentratie en precisie testen. Voor de jongste jeugd was er een gezellige middag bij Kitskensberg, waar volop gespeeld en gelachen werd. De tocht heen en terug met de huifkar was legendarisch.
Samen werd er fanatiek gekeken naar de wedstrijd Nederland – Zweden, waarbij de spanning soms net zo groot was als op het eigen voetbalveld. En natuurlijk mocht in de avond/nacht de beroemde smokkeltocht met eieren niet ontbreken. Met slimme routes, snelle benen en een beetje geluk probeerden de deelnemers hun kostbare vracht veilig binnen te brengen.
Een absoluut hoogtepunt bleef het wereldberoemde voetbaltoernooi, waar talent, inzet en plezier samenkwamen. Tussendoor werd er volop genoten van frietjes, ijsjes, chips, ranja en vers fruit, zodat iedereen voldoende energie hield voor het volgende avontuur.
Dit fantastische kamp was niet mogelijk geweest zonder de geweldige inzet van de kampleiders Marc, Pieter, Johan, Roel, Gilbert en Luc. Dankzij hun enthousiasme en inzet werd het opnieuw een kamp om nooit te vergeten.
Nog een speciaal woord van dank voor alle ouders/leiders die hun steentje bijgedragen hebben. Zonder jullie hulp hadden we het niet kunnen redden.
Bedankt allemaal voor een fantastisch SNA Jeugdvoetbalkamp 2026. Tot volgend jaar!
Zie hieronder enkele sfeerbeelden














