vv SNA zoekt hoofdtrainer mannen seizoen 24/25

Hoofdtrainer vv SNA, Montfort

Voetbalvereniging SNA uit Montfort, uitkomend in de 5e klasse B, is vanaf het seizoen 2024-2025 op zoek naar een nieuwe trainer voor de selectie. SNA is een gezonde, gezellige vereniging, bestaande uit twee senioren heren, twee senioren dames elftallen, 18+ team, 35+ en 45+ en jeugdteams in diverse leeftijdscategorieën.

Wij zijn op zoek naar een trainer die zijn spelopvattingen op een stimulerende manier kan overbrengen op de selectie en de groep  gemotiveerd kan houden. Tevens zoeken wij iemand die het als een uitdaging ziet dat een relatief jonge groep zich onder zijn leiding verder kan blijven ontwikkelen.

Ervaring als hoofdtrainer is een pré, maar geen must.

De hoofdtrainer is verantwoordelijk voor de trainingen (op dinsdag- en donderdagavond) en voor de wedstrijden van het 1e elftal op zondag. Verder zorgt hij voor een goede communicatie tussen de twee seniorenteams.

Daarnaast is de trainer, samen met enkele ervaren leiders, verantwoordelijk voor het verder ontwikkelen van het 1e en 2e elftal. Hieronder worden niet alleen technische en tactische vaardigheden verstaan, maar zeker ook het vormen van een hechte groep. Naast prestatie, vindt SNA plezier ook zeer belangrijk. De trainer speelt hierin uiteraard ook een voorname rol.

Voor meer informatie en sollicitaties: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., 1e contactpersoon: Rob Schouteten, 06 54 30 06 53

Hoofdsponsors

Recent aangepast

Verjaardagen

 Februari

01 Feb Mica Philippen
01 Feb Bram Dieteren
04 Feb Jo Housmans
04 Feb Evi Kurstjens
04 Feb Luuk Maessen
05 Feb Niamh Dieteren
06 Feb Stan Frenken
06 Feb Floor Meuwissen
07 Feb Colin Beunen
08 Feb Ron v/d  Varst
11 Feb Shira Roijakkers
12 Feb Neri Breukers
13 Feb Janou Stokbroekx
17 Feb Keano Vaes
18 Feb Sjors Schmitz
18 Feb Nina Meuwissen
19 Feb Guus Peters
19 Feb Jens Zeelen
19 Feb Rens Koenen
20 Feb Jens Meuwissen
21 Feb Martijn Aben
21 Feb Manu de Ronde
22 Feb Thijs op het Veld
25 Feb Don Metsemakers
25 Feb Johan van Pol
26 Feb Bryan Krahe

Mochten wij iemand vergeten

zijn, stuur dan een mail naar
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Agenda

 

        

Vrijdag 22  Maart  Beerpong
Zaterdag 27  April  Koningsdag
Woensdag 8  Mei  Summerparty
Weekend 7 t/m 9   Juni  Jeugdkamp SNA
? ?  Juni Seizoenafsluiting jeugd en senioren
? ?  ? Vrijwilligersavond