Fysio Moves steekt jeugdleiders SNA in het nieuw!

De jeugdleiders van onze vereniging lopen er sinds afgelopen weekend tiptop bij wanneer ze met hun team op pad gaan voor wedstrijden en trainingen. Fysio Moves uit Montfort heeft dit mogelijk gemaakt door onze jeugdleiders te voorzien van schitterende coachjassen van het merk Jako.

SNA en in het bijzonder de jeugdleiders bedanken Fysio Moves hiervoor hartelijk.Fysio Moves
Bij ons kunt u terecht voor al uw lichamelijke klachten. 

Onze praktijk is gelegen in Montfort, Swalmen en Herten. Wij streven naar de hoogste kwaliteit fysiotherapie in regio Limburg. Ons gezellige, kundige team staat altijd voor u klaar. Wij behandelen bijna alle klachten, bent u op zoek naar een specifieke therapie voor uw klacht?

Bezoek dan onze website https://www.fysiomoves.nl/ 

 

 

Hoofdsponsors

Recent aangepast

Agenda

 

        

Donderdag 14  December  Kaartavond
Vrijdag 29  December  Zaalvoetbaltoernooi
Vrijdag 2  Februari  Carnaval
Vrijdag 22  Maart  Beerpong
Zaterdag 27  April  Koningsdag
Woensdag 8  Mei  Summerparty