SNA 1 in De Limburger

 

SNA wil voor periodetitel gaan: 'Het geloof in het team is gecombineerd'

Saamhorigheid bij SNA: na de training aan de barbecue. FOTO: AGUS BORWAWUBUN

SNA werd geslagen tijdens het vorig seizoen corona voor de tweede keer de amateurvoetbalcompetitie lam gelegd. De club uit Montfort hoopt dit jaar eindelijk eens een seizoen af ​​te maken na de terugkeer in de standaardklasse in 2019.
Ron Nowicki, Don Metsemakers en Bram van Pol spelen er al alweer een aardig jaartje, maar toch gaat het trio komend seizoen nog door met voetballen bij SNA. Tel daar ook de terugkeer van Jarno Valkenburg (van EVV Onder 23) en een handvol nieuwe jeugdspelers bij op en de Montfortenaren kunnen een prima elftal op de geweest brengen. Weet ook trainer Agus Borwawubun. „Die eerste drie zijn de kartrekkers van de ploeg. Ron en Don vooral voetballend gezien en Bram communicatief in het veld. Zij helpen de jonge jongens en nemen ze mee in hun spel.”

Snacks Na Afloop

Vijf jaar kwam Borwawubun bij de club die net werd afgedwaald naar de laatste klasse. Onder leiding van coach langzaam maar zeker weer naar boven ingezet, wat ontwikkeld in een terugkeer op prestatie in 2019. Dat is in de afgelopen jaren weer omgezet naar Sport Na Arbeid.

Team geest

Borwawubun merkt dat de spirit er bij het team absoluut in zit. Er wordt uitgesproken dat er komend seizoen moet worden uitgesproken voor een periodetitel. „Als er eigenlijk gezegd wordt, dan gaat het ook gebeuren. De spelers kijken naar uit om weer te beginnen. Het geloof in het team is echt wild.”

In de voorbereiding op het nieuwe seizoen speelt SNA een aantal oefenwedstrijden, niet de minste seizoens. Zo staan ​​er duels tegen louter vierdeklassers op het programma, waaronder VV Linne en Oranje Blauw'15. „Eigenlijk kwamen deze clubs bij ons met de vraag om tegen elkaar te spelen. Andere clubs zien nu ook dat wij omhoog aan het gaan zijn.”

 

 Stoppen doorgaan

Test 2

 

Hoofdsponsors

Verjaardagen

September

05 Sept Saskia Coenen
06 Sept Vic Bonné
10 Sept Anouk Richter
11 Sept Tamani Hendriks
15 Sept Laura Mom
16 Sept Lucas Scheers
17 Sept Nick van Kempen
17 Sept Juun Heurkens
17 Sept Sjors Peeters
20 Sept Evi Timmermans
20 Sept Mika Beunen
20 Sept Raoul Nissen
22 Sept Indy Hilgers
24 Sept Bram van Pol
24 Sept Stefan Schmeitz
24 sept Milan Hurkens
27 Sept Ralph Peerbooms
27 Sept Iepe Aben
28 Sept Kevin Cox
28 Sept Stef Dierx
29 Sept Inge Coenen
29 Sept Sem Verstappen
29 Sept Floor de Loo
30 Sept John Trebels

Mochten wij iemand vergeten
zijn, stuur dan een mail naar
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Agenda

 

        

maandag 5  september  Bestuursvergadering 20:30 uur kantine
zaterdag 17  september  Happy Fit bij SNA
Donderdag 13  oktober  Ledenvergadering 21:15 uur kantine
       

 

 

 

Twitter @vvSNA