Thuistrainingen voor pupillen, junioren en senioren

Sinds vorige week zijn we gestart met een online platform waarop iedere week thuistrainingen worden gepubliceerd voor pupillen, junioren en senioren. De trainingen staan onder leiding van een professionele trainer en richten zich op ‘voetbalfitheid’ voor de verschillende leeftijdscategorieën. Op www.knvb.nl/voetbalfit vind je op dit moment de eerste vier volledige trainingen. De komende periode wordt het platform aangevuld met meerdere trainingen die worden gegeven door verschillende KNVB-trainers. Deel deze pagina dus vooral ook met jouw leden zodat ze – ondanks deze omstandigheden – toch ‘voetbalfit’ blijven.

Hoofdsponsors

Recent aangepast

Verjaardagen

September

05 Sept Saskia Coenen
06 Sept Vic Bonné
09 Sept Bing Boels
10 Sept Anouk Richter
15 Sept Laura Mom
16 Sept Lucas Scheers
17 Sept Luna Beckers
17 Sept Juun Heurkens
17 Sept Sjors Peeters
20 Sept Evi Timmermans
20 Sept Mika Beunen
22 Sept Indy Hilgers
24 Sept Bram van Pol
24 Sept Stefan Schmeitz
27 Sept Ralph Peerbooms
28 Sept Kevin Cox
28 Sept Stef Dierx
29 Sept Inge Coenen
29 Sept Sem Verstappen
29 Sept Floor de Loo
30 Sept John Trebels

Mochten wij iemand vergeten
zijn, stuur dan een mail naar
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Agenda

 

 Za  19 Sept  14:00-15:30  Happy Fit Special
       
       
       
       

 

 

 

Twitter @vvSNA