Duurzaam Roerdalen

Beste,

Duurzaam Roerdalen is samen met gemeente en overheid een actie gestart om bewoners van Roerdalen aan te zetten tot kleine energiebesparende maatregelen.Bewoners kunnen hiervoor een tegoed ontvangen van 75 Euro.

 

Het besparen van het energieverbruik is de gemakkelijkste weg naar vermindering van de CO2 uitstoot. Veel eenvoudige energiebesparende maatregelen zijn niet zo duur zijn en er kan al veel mee bespaard worden. Dat willen we stimuleren en dat kan met de Regeling Reductie Energieverbruik (RRE) van de overheid. Met deze regeling kunnen we een vergoeding geven van maximaal 75 Euro voor (eenvoudige) energiebesparende maatregelen. Door de perikelen rondom het coronavirus zijn we momenteel gedwongen deze actie zoveel mogelijk “online” te voeren.

 

Misschien dat u dit bericht via mail naar uw leden wilt sturen om hun over deze actie te informeren.

 

Meer informatie is te vinden op onze website: https://www.duurzaamroerdalen.nl/rre-actie-roerdalen

 

Vriendelijke Groeten,

Duurzaam Roerdalen

Verjaardagen

Juli

01 Jul Dean Cuijpers
02 Jul Tijn Maessen
07 Jul Pim Koopmans
08 Jul Vivian Bongaerts
09 Jul Arno Smeets
09 Jul Kristian van Pol
10 Jul Fred Hawinkels
16 Jul Ron Nowicki
19 Jul Rob Vrinzen
20 Jul Ralph Sars
20 Jul Bente Kempkens
21 Jul Paul Hilgers
21 Jul Jari Liepertz
21 Jul Ashley Machiels
21 Jul Roger Feller
23 Jul John Gubbels
24 Jul Frank Niessen
27 Jul Joris van Lier
28 Jul Melanie MansMochten wij iemand vergeten
zijn, stuur dan een mail naar
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Agenda

 

       
       
       
       
       

 

 

 

Twitter @vvSNA