Duurzaam Roerdalen

Beste,

Duurzaam Roerdalen is samen met gemeente en overheid een actie gestart om bewoners van Roerdalen aan te zetten tot kleine energiebesparende maatregelen.Bewoners kunnen hiervoor een tegoed ontvangen van 75 Euro.

 

Het besparen van het energieverbruik is de gemakkelijkste weg naar vermindering van de CO2 uitstoot. Veel eenvoudige energiebesparende maatregelen zijn niet zo duur zijn en er kan al veel mee bespaard worden. Dat willen we stimuleren en dat kan met de Regeling Reductie Energieverbruik (RRE) van de overheid. Met deze regeling kunnen we een vergoeding geven van maximaal 75 Euro voor (eenvoudige) energiebesparende maatregelen. Door de perikelen rondom het coronavirus zijn we momenteel gedwongen deze actie zoveel mogelijk “online” te voeren.

 

Misschien dat u dit bericht via mail naar uw leden wilt sturen om hun over deze actie te informeren.

 

Meer informatie is te vinden op onze website: https://www.duurzaamroerdalen.nl/rre-actie-roerdalen

 

Vriendelijke Groeten,

Duurzaam Roerdalen

Hoofdsponsors

Verjaardagen

Mei

01 mei Sem Timmermans
01 mei Niels Heurkens
02 mei Rik van Pol
05 mei Anouk Kersten
05 mei Peter Gits
08 mei Wiel Coenen
09 mei Roel v/d Varst
12 mei Nick Cremers
13 mei Pieter van Pol
16 mei Karin Pouls
19 mei Jeroen Cremers
22 mei Max Beckers
25 mei Yelmer Kuijpers
26 mei Tim Baars
28 mei Johan Verstappen
29 mei Loek Teunissen
30 mei Jay ZusterzeelMochten wij iemand vergeten
zijn, stuur dan een mail naar
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Agenda

 

 Zat  13 Juni  15:00 - ???  SNA Minivoetbal Toernooi
       
 Zat  20 Juni    Jeugdkamp  gaat niet door!
       
 Zon  21 Juni    Jeugdkamp  Gaat niet door!

 

 

 

Twitter @vvSNA