Stoppen/Doorgaan formulier jeugd

Stoppen/Doorgaan formulier jeugd 2023/2024

Alle velden met * zijn verplicht om in te vullen. Hierna kan het formulier pas worden verstuurd

Beste Ouders / Verzorgers,

Omdat wij reeds bezig zijn met de voorbereiding op het nieuwe seizoen en de teams willen samenstellen, verzoeken wij u om middels dit formulier aan te geven of uw zoon/dochter lid blijft
van v.v. SNA.
                  

                                                                   

Wij willen u erop wijzen dat aan de hand van dit formulier het lidmaatschap van uw kind wordt doorgegeven aan de KNVB. Dit betekent dat de vereniging voor het nieuwe seizoen contributie dient af te dragen aan de voetbalbond, hetgeen automatisch inhoudt dat u zich verplicht tot contributiebetaling aan v.v. SNA.

 

Tevens willen wij uw aandacht erop vestigen dat voetbal een teamsport is en er dus een bepaald aantal spelers nodig zijn om een team te kunnen vormen. Wij verzoeken u dan ook om uw zoon/dochter hierop te wijzen in verband met het opzeggen van het lidmaatschap als het seizoen eenmaal bezig is. Een afmelding van één of meerdere leden heeft altijd consequenties voor de andere teamleden.
 

Ter controle of de gegevens die op onze ledenlijst vermeld staan nog juist zijn vragen wij u om onderstaande gegevens s.v.p. uiterlijk voor 16 April in te vullen. 

 

Mochten er vragen zijn, neem dan contact op met iemand van de jeugdcommissie of per mail  jeugdcommissie@vvsna.nl


Roel Grachten                  06 – 53992433                

Andy Coenen                   06 – 41034334
Roy Wolters                      06 – 33400408                

Johan Verstappen            06 – 23047853
Milou van Pol                   06 – 14253128  Met sportieve groet,
Jeugdcommissie v.v. SNA

Invulformulier ouders

Naam (speler) *
Straatnaam + Huisnummer *
Postcode *
Woonplaats *
Geboortedatum *
Telefoonnummer ouders *
Emailadres ouders *
Aankruisen wat van toepassing is*
Ik blijf lid van SNA
Ik stop
Bij stoppen s.v.p. reden vermelden *

Privacywet

Op onze voetbalvereniging worden jaarlijks foto’s / video’s gemaakt. Denk aan: teamfoto’s, jeugdkamp, teamuitje, wedstrijdfoto’s . Deze worden soms geplaatst op de website of facebookpagina van SNA. Ook uw zoon/dochter kan op deze foto’s (en mogelijk in video’s) te zien zijn. Hier gaan wij zeer zorgvuldig mee om.
Wij plaatsen géén mediabestanden waardoor kinderen schade kunnen ondervinden. Toch vinden we het belangrijk om uw toestemming te vragen voor het gebruik van foto’s en video’s van uw zoon/dochter. Het is goed mogelijk dat u niet wilt dat foto’s van uw kind op internet verschijnen. 

Kruis hieronder aan of u wel of geen toestemming hiervoor geeft.*
Wel toestemming
Geen toestemming

Jeugdbeleid v.v. SNA

Middels het ondertekenen van dit formulier gaat u akkoord met het jeugdbeleid van vv SNA en conformeert u zich aan het vrijwilligersbeleid van vv SNA. Hierin staat o.a. de werkwijze omschreven van indelen en belangrijke info om te weten als jeugdlid van onze vereniging. Het jeugdbeleid kunt u terug vinden op de SNA website onder de rubriek Clubinfo / Beleidsplan Jeugd

 

http://www.vvsna.nl/index.php/clubinfo/beleidsplan-jeugd

 

Vrijwilligersbeleid v.v. SNA

In het kort betekent dit dat ieder lid voor ongeveer 6 uurtjes per seizoen wordt ingepland voor vrijwilligerswerk. Hierbij kan gekozen worden voor een taak die je zelf het beste bij jou vindt passen. Voor jeugdleden houdt dit in dat één van de ouders de vrijwilligerstaak voor zijn c.q. haar rekening neemt. Uiteraard kunt u ook besluiten géén vrijwilligerstaak uit te willen voeren. U vult dan géén van onderstaande taken in. Dit betekent echter wel dat wij € 50,00 extra in rekening brengen voor het lidmaatschap van onze verenging. Onderstaand staan de verschillende taken vermeld. Geef aan naar welke taak jouw voorkeur uitgaat en dan proberen wij jou hiervoor in te plannen.

 

Het vrijwilligersbeleid van onze vereniging is beschreven op de website http://www.vvsna.nl Te vinden onder de rubriek Clubinfo/ Vrijwilligersbeleid

 

https://www.vvsna.nl/index.php/clubinfo/vrijwilligers

Mogelijkheden vrijwilligerstaken*
Kantinedienst
Begeleiding jeugdteam (training en wedstrijden
Begeleiding seniorenteam (training en wedstrijden)
Kluswerkzaamheden
Poetswerkzaamheden
Sponsorcommissie
Scheidsrechter jeugd zaterdag (minimaal 6 wedstrijden fluiten)
Ik betaal €50 euro extra
Zijn er dingen waarmee wij rekening dienen te houden bij het maken van een planning?

Warmloop sweater

Ieder jeugdlid is verplicht om tijdens de warming up een sweater te dragen ter uniformiteit . Deze sweater is gesponsord door Ivaro Steenhandel en Bakkerij Mans. De borg voor deze sweater bedraagt € 15,- euro

Aan het einde van het seizeon worden alle sweaters ingenomen door de jeugdcommissie en aan het begin van het nieuwe seizoen weer uitgedeeld aan de jeugdleden. De trainers van jullie team zullen de sweaters innemen bij de laatste wedstrijd en weer uitgeven bij de start van het nieuwe seizoen.

Geef hieronder aan welke sweater uw kind op dit moment draagt en welke maat sweater uw kind graag wil ontvangen in het nieuwe seizoen.

 

Beschikbare maten zijn: 128, 140, 152, 164, S, M, L, XL, XXL

Huidige maat sweater seizoen 2022/2023 *
Gewenste maatsweater seizoen 2023/2024 *

Vanaf hier nog maar 1 stap te gaan om het formulier volledig te hebben ingevuld. Bedankt voor uw tijd, wij wensen uw kind veel plezier toe in het nieuwe voetbalseizoen. 

Met sportieve groet Jeugdcommisse vv SNA

Handtekening *
Clear

Verjaardagen

 Januari

03 Jan Vicky Peters
04 Jan Michel Kanters
05 Jan Frans Heuts
05 Jan Peter Kempkens
09 Jan Dennis Zeelen
10 Jan Andy Coenen
10 Jan Ger van Pol
10 Jan Peter Smeets
12 Jan Mike Trebels
12 Jan Milan Helwegen
12 Jan Viola van Gendt
13 Jan Frank Cremers
16 Jan Fabiën Kulka
17 Jan Gerrie van Pol-Pouls
18 Jan Jell Maessen
18 jan Stef van Thoor
18 Jan Britt Suskens
18 Jan Senn Cremers
18 Jan Wout Beulen
20 Jan Sep Moors
22 Jan Suzanne Vergoossen- Van Montfort
23 Jan Joes Peeters
24 Jan Hans Stokbroekx
26 Jan Edwin Crijns
28 Jan Alfons Kempkens
29 Jan Cindy Adams
29 Jan Colin Papen
31 Jan Jeroen Gehlen
31 Jan Bram Dirks

Mochten wij iemand vergeten
zijn, stuur dan een mail naar
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Agenda

 

        

zaterdag 7  januari  SNA Jeugd Sporthal Koeweide
zaterdag  14  januari  SNA Jeugd Sporthal Koeweide
vrijdag 10  februari  Carnavalsavond SNA 
woensdag 29  maart  Nonnevotten actie senioren + JO17/MO17