SNA JO13-1 koploper latje trappen VVV Venlo

Partnerclub van de week: VV Montfort

VV SNA Montfort was zaterdagavond j.l. als PartnerClub van de week te gast bij de Limburgse derby tussen VVV-Venlo en Fortuna Sittard.In de rust nam een combiteam van VV SNA/Conventus’03 bestaande uit de jeugdspelers Sintano Helwegen, Yildert Kuijpers, Stef van Thoor, Ryan Verstappen en Koen Vrinzen deel aan de activiteit Sport 2000 Latje Trappen. Onze jongens hadden blijkbaar goed geoefend en zijn nu de trotse koploper. Yildert Kuijpers kwam deze avond als individueel beste uit de bus en schoot maar liefst 4 ballen op de dwarsligger. Zowel het team en Yildert maken grote kans op de eindzege zo werd ons door de VVV organisatie verteld. Hieronder een stukje geplukt van de website van VVV Venlo.


SNA KOPLOPER LATJE TRAPPEN
 

Vv SNA/Conventus’03 heeft de leiding genomen in het klassement om de Sport 2000 Latje Trappen-bokaal 2018-2019. Tijdens de rust van de derby VVV-Venlo – Fortuna Sittard zorgden Yildert Kuijpers (2), Stef van Thoor (2) en Ryan Verstappen (1) voor 5 punten. Sintano Helwegen en Koen Vrinzen wisten de lat niet te vinden. Yildert Kuijpers is met 4 punten ook de nieuwe leider in het individuele klassement.

 
Stand 2018-2019:

Teams;

1 vv SNA/Conventus’03 5 punten

2 GFC’33 3 punten

3 SV Panningen/SV Egchel 1 punt

 

Individueel;

1 Yildert Kuijpers (vv SNA/Conventus’03 4 punten

2 Stef van Thoor (vv SNA/Conventus’03) en Shane de Zwart (GFC’33) 2 punten

3 Ryan Verstappen (vv SNA/Conventus’03)  1 punt 

 

Wij bedanken VVV Venlo voor deze mooie avond en een speciaal woord van dank voor de heer Jos Wijnen die alles voor ons tot in de puntjes heeft verzorgd deze avond.

Hoofdsponsors

Recent aangepast

Verjaardagen

December

02 Dec Martin Wolters
11 Dec Jorn Palmen
12 Dec Rob Heuts
16 Dec Sophie Vleugels
19 Dec Giel Stammen
21 Dec Edwin Kurstjens
22 Dec Stef Cremers
23 Dec Floris Hesen
23 Dec Jorik Peerbooms
24 Dec Johan Evers
29 Dec Floris de Roeper
29 Dec Robert v/d Leeuw
31 Dec Danique Bekkers


Mochten wij iemand vergeten
zijn, stuur dan een mail naar
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Agenda

 

 Ma   10 dec  19:30 uur  Vrijwilligers bijeenkomst kantine SNA
 Don  13 Dec  21:00 uur  Toepen om wild
 vrij  04 Jan  19:00 uur  Nieuwjaarsreceptie/Huldiging kampioenen 
 Zat   12 jan  20:30 uur  Apres-ski Party / Nederlagentoernooi SNA
 Woe  23 jan  18:30 uur  Avondje Rinus 
 Vrij  08 Feb  ?  Quizavond
 

Twitter @vvSNA