SNA JO13-1 koploper latje trappen VVV Venlo

Partnerclub van de week: VV Montfort

VV SNA Montfort was zaterdagavond j.l. als PartnerClub van de week te gast bij de Limburgse derby tussen VVV-Venlo en Fortuna Sittard.In de rust nam een combiteam van VV SNA/Conventus’03 bestaande uit de jeugdspelers Sintano Helwegen, Yildert Kuijpers, Stef van Thoor, Ryan Verstappen en Koen Vrinzen deel aan de activiteit Sport 2000 Latje Trappen. Onze jongens hadden blijkbaar goed geoefend en zijn nu de trotse koploper. Yildert Kuijpers kwam deze avond als individueel beste uit de bus en schoot maar liefst 4 ballen op de dwarsligger. Zowel het team en Yildert maken grote kans op de eindzege zo werd ons door de VVV organisatie verteld. Hieronder een stukje geplukt van de website van VVV Venlo.


SNA KOPLOPER LATJE TRAPPEN
 

Vv SNA/Conventus’03 heeft de leiding genomen in het klassement om de Sport 2000 Latje Trappen-bokaal 2018-2019. Tijdens de rust van de derby VVV-Venlo – Fortuna Sittard zorgden Yildert Kuijpers (2), Stef van Thoor (2) en Ryan Verstappen (1) voor 5 punten. Sintano Helwegen en Koen Vrinzen wisten de lat niet te vinden. Yildert Kuijpers is met 4 punten ook de nieuwe leider in het individuele klassement.

 
Stand 2018-2019:

Teams;

1 vv SNA/Conventus’03 5 punten

2 GFC’33 3 punten

3 SV Panningen/SV Egchel 1 punt

 

Individueel;

1 Yildert Kuijpers (vv SNA/Conventus’03 4 punten

2 Stef van Thoor (vv SNA/Conventus’03) en Shane de Zwart (GFC’33) 2 punten

3 Ryan Verstappen (vv SNA/Conventus’03)  1 punt 

 

Wij bedanken VVV Venlo voor deze mooie avond en een speciaal woord van dank voor de heer Jos Wijnen die alles voor ons tot in de puntjes heeft verzorgd deze avond.

Hoofdsponsors

Recent aangepast

Verjaardagen

Februari

04 Feb Jo Housmans
06 Feb Stan Frenken
08 Feb Ryan Verstappen
08 Feb Ron v/d  Varst
08 Feb Gaston van Pol
11 Feb Lente Meevissen
12 Feb Neri Breukers
13 Feb Janou Stokbroekx
15 Feb Amy Meuwissen
17 Feb Keano Vaes
17 Feb Jari Meuwissen
18 Feb Nina Meuwissen
21 Feb Job Bronckhorst
21 Feb Joël Meuwissen
21 Feb Martijn Aben
22 Feb Jo Meuwissen
22 Feb Thijs op het Veld
24 Feb Rob Coenen
25 Feb Don Metsemakers
25 Feb Johan van Pol
26 Feb Bryan Krahe
26 Feb Mariëlle Frenken
28 Feb Pascal Keuren


Mochten wij iemand vergeten
zijn, stuur dan een mail naar
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Agenda

 

 Vrij  22 Feb  18:30 uur  Carnavalsavond kantine SNA
 Zat  22 Jun  15:00 uur  Minivoetbaltoernooi SNA 
 Zat  29 Jun  12:00 - ...?  Tenggara Cup 2019
 

Twitter @vvSNA