Samenwerking SNA - Masita - Wim Slangen Sports

Beste leden en ouders van jeugdleden, 

Onlangs heeft v.v. SNA een contract afgesloten met Masita Sportswear en Wim Slangen Sports. Dit betekent onder meer dat we met ingang van het komende seizoen alle teams van onze vereniging gaan voorzien van nieuwe shirts. De shirts worden ter beschikking gesteld door de vereniging. De broeken en sokken dienen echter door de leden zelf te worden aangeschaft. We willen graag dat iedereen hetzelfde draagt tijdens de wedstrijden, zodat we eenheid uitstralen als we op het veld staan. Met de aanschaf van de nieuwe shirts en de overeenkomst met Masita lijkt dit ons een goed moment om hiermee een begin te maken. Deze spullen zijn verkrijgbaar bij Wim Slangen Sports, gelegen Prins Bernhardstraat 63 te Echt. Indien je nieuwe spullen nodig hebt, is het dus de bedoeling dat je deze hier koopt. Als je aangeeft dat je lid bent van v.v. SNA, weten zij precies wat je nodig hebt. Daarnaast ontvang je tevens een korting van 20%. Zo zal er op korte termijn ook een trainingspakketje beschikbaar komen dat voor een aantrekkelijke prijs aangeschaft kan worden. Trainingspakken voor de jeugdafdeling zullen te zijner tijd via SNA besteld worden.

Deze korting van 20% krijg je niet alleen op broeken en sokken van v.v. SNA, maar op alle voetbalartikelen uit de winkel. Binnenkort is het ook mogelijk om te bestellen via de webshop die  binnenkort op de internetpagina vvsna.nl van onze vereniging zal worden geplaatst.

We wensen iedereen nog een fijne vakantie toe en we zien elkaar binnenkort weer op ons sportpark. 

Bestuur v.v. SNA

Verjaardagen

 

Januari

03 Jan Vicky Peters
04 Jan Michel Kanters
05 Jan Frans Heuts
08 Jan Maarten Kasdorp
09 Jan Dennis Zeelen
10 Jan Andy Coenen
10 Jan Ger van Pol
10 Jan Peter Smeets
12 Jan Mike Trebels
17 Jan Gerrie Pouls
18 Jan Jell Maessen
18 jan Stef van Thoor
18 Jan Britt Suskens
18 Jan Reno Cuppers
18 Jan Senn Cremers
20 Jan Sep Moors
22 Jan Suzanne Vergoossen
24 Jan Hans Stokbroekx
28 Jan Alfons Kempkens
28 Jan Abdullah Zaza
29 Jan Cindy Adams
31 Jan Jeroen Gehlen
31 Jan Bram Dirks

Mochten wij iemand vergeten
zijn, stuur dan een mail naar
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Agenda

 


 Ma  15 Jan    KNVB Cursus Montfort
 Vrij  02 Feb  19:00 uur  Vastelaovendj biej SNA
 Woe  14 Mrt    Nonnevottenactie
 Zat  31 Mrt    Bowlen
 Vrij  13 Apr    Aetaovendj oppe club
 Vrij  01 Jun    Lager 7 tal toernooi
 Zat  02 Jun    SNA Minivoetbal toernooi
 Zat  09 Jun  Hele dag  SNA Jeugdkamp
 Zat  10 Jun  Hele dag  SNA Jeugdkamp
 Zat  16 Jun    Seizoensafsluiting
 

Twitter @vvSNA