Samenwerking SNA - Masita - Wim Slangen Sports

Beste leden en ouders van jeugdleden, 

Onlangs heeft v.v. SNA een contract afgesloten met Masita Sportswear en Wim Slangen Sports. Dit betekent onder meer dat we met ingang van het komende seizoen alle teams van onze vereniging gaan voorzien van nieuwe shirts. De shirts worden ter beschikking gesteld door de vereniging. De broeken en sokken dienen echter door de leden zelf te worden aangeschaft. We willen graag dat iedereen hetzelfde draagt tijdens de wedstrijden, zodat we eenheid uitstralen als we op het veld staan. Met de aanschaf van de nieuwe shirts en de overeenkomst met Masita lijkt dit ons een goed moment om hiermee een begin te maken. Deze spullen zijn verkrijgbaar bij Wim Slangen Sports, gelegen Prins Bernhardstraat 63 te Echt. Indien je nieuwe spullen nodig hebt, is het dus de bedoeling dat je deze hier koopt. Als je aangeeft dat je lid bent van v.v. SNA, weten zij precies wat je nodig hebt. Daarnaast ontvang je tevens een korting van 20%. Zo zal er op korte termijn ook een trainingspakketje beschikbaar komen dat voor een aantrekkelijke prijs aangeschaft kan worden. Trainingspakken voor de jeugdafdeling zullen te zijner tijd via SNA besteld worden.

Deze korting van 20% krijg je niet alleen op broeken en sokken van v.v. SNA, maar op alle voetbalartikelen uit de winkel. Binnenkort is het ook mogelijk om te bestellen via de webshop die  binnenkort op de internetpagina vvsna.nl van onze vereniging zal worden geplaatst.

We wensen iedereen nog een fijne vakantie toe en we zien elkaar binnenkort weer op ons sportpark. 

Bestuur v.v. SNA

Hoofdsponsors

Recent aangepast

Verjaardagen

 

Oktober

02 Okt Tijmen Peerbooms
02 Okt John Peters
02 Okt Bo Kempkens
03 Okt Pierre Frenken
05 Okt Siem Nissen
05 Okt Rick Kreutzer
08 Okt Lieke van Thoor
09 Okt Petra Hilkens-Maessen
09 Okt Mandy Gehlen
09 Okt Linde Frenken
11 Okt Joes Cox
15 Okt Jasper Hesen
17 Okt Carolien Lamboo
18 Okt Alexandra Kempkens
18 Okt Amber v/d Leeuw
19 Okt Amy van Lier
20 Okt Nicolette Rigas
22 Okt Naomi Roijakkers
23 Okt Rick Gits
24 Okt Kevin Mooren
24 Okt Koen Vrinzen
25 Okt Mark Meuwissen
28 Okt Tony Peters
29 Okt Johnny Peters
31 Okt Hans FrenkenMochten wij iemand vergeten
zijn, stuur dan een mail naar
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Agenda

 


 Ma  23 Okt  19:30 uur  Bestuursvergadering 
 Woe  25 Okt  20:00 uur  Jeugdleidersbijeenkomst kantine SNA
 Don  26 Okt  21:00 uur  Jaarvergadering kantine SNA
 Woe  08 Nov    Kienen door SNA VR
 Vrij  01 Dec    Speculaasactie
 Ma  11 Dec    KNVB Cursus Montfort
 Woe  13 Dec    KNVB Cursus Montfort
 Zat  09 Jun  Hele dag  SNA Jeugdkamp
 Zat  10 Jun  Hele dag  SNA Jeugdkamp
 

Twitter @vvSNA