Samenwerking SNA - Masita - Wim Slangen Sports

Beste leden en ouders van jeugdleden, 

Onlangs heeft v.v. SNA een contract afgesloten met Masita Sportswear en Wim Slangen Sports. Dit betekent onder meer dat we met ingang van het komende seizoen alle teams van onze vereniging gaan voorzien van nieuwe shirts. De shirts worden ter beschikking gesteld door de vereniging. De broeken en sokken dienen echter door de leden zelf te worden aangeschaft. We willen graag dat iedereen hetzelfde draagt tijdens de wedstrijden, zodat we eenheid uitstralen als we op het veld staan. Met de aanschaf van de nieuwe shirts en de overeenkomst met Masita lijkt dit ons een goed moment om hiermee een begin te maken. Deze spullen zijn verkrijgbaar bij Wim Slangen Sports, gelegen Prins Bernhardstraat 63 te Echt. Indien je nieuwe spullen nodig hebt, is het dus de bedoeling dat je deze hier koopt. Als je aangeeft dat je lid bent van v.v. SNA, weten zij precies wat je nodig hebt. Daarnaast ontvang je tevens een korting van 20%. Zo zal er op korte termijn ook een trainingspakketje beschikbaar komen dat voor een aantrekkelijke prijs aangeschaft kan worden. Trainingspakken voor de jeugdafdeling zullen te zijner tijd via SNA besteld worden.

Deze korting van 20% krijg je niet alleen op broeken en sokken van v.v. SNA, maar op alle voetbalartikelen uit de winkel. Binnenkort is het ook mogelijk om te bestellen via de webshop die  binnenkort op de internetpagina vvsna.nl van onze vereniging zal worden geplaatst.

We wensen iedereen nog een fijne vakantie toe en we zien elkaar binnenkort weer op ons sportpark. 

Bestuur v.v. SNA

Verjaardagen

Juli

01 Jul Pim Bonné
01 Jul Dean Cuijpers
02 Jul Tijn Maessen
07 Jul Pim Koopmans
08 Jul Vivian Bongaerts
09 Jul Arno Smeets
09 Jul Kristian van Pol
10 Jul Fred Hawinkels
11 Juli Brian Tobben
15 Jul Bart van Pol
16 Jul Ron Nowicki
19 Jul Rob Vrinzen
20 Jul Ralph Sars
21 Jul Paul Hilgers
21 Jul Jari Liepertz
21 Jul Ashley Machiels
21 Jul Jack Dierx
23 Jul John Gubbels
24 Jul Frank Niessen
24 Jul Jens Mestrom
27 Jul Nout Ruijten
27 Jul Joris van Lier
28 Jul Melanie Mans
30 Jul Rychentha Penders

Mochten wij iemand vergeten
zijn, stuur dan een mail naar
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Agenda

 

 Don  28 Jun  20:00 uur  Informatieavond kantine v.v. SNA 
 Zat  29 Jun  20:00 uur  Vrijwilligersavond/Afsluiting seizoen
Ma  02 Jul  20:00 uur  Informatieavond kantine Conventus'03
Vrij  06 Jul  Avond  Lager 7 tal toernooi
Zat  07 Jul  Avond  SNA Minivoetbal toernooi
 

Twitter @vvSNA