Samenwerking SNA - Masita - Wim Slangen Sports

Beste leden en ouders van jeugdleden, 

Onlangs heeft v.v. SNA een contract afgesloten met Masita Sportswear en Wim Slangen Sports. Dit betekent onder meer dat we met ingang van het komende seizoen alle teams van onze vereniging gaan voorzien van nieuwe shirts. De shirts worden ter beschikking gesteld door de vereniging. De broeken en sokken dienen echter door de leden zelf te worden aangeschaft. We willen graag dat iedereen hetzelfde draagt tijdens de wedstrijden, zodat we eenheid uitstralen als we op het veld staan. Met de aanschaf van de nieuwe shirts en de overeenkomst met Masita lijkt dit ons een goed moment om hiermee een begin te maken. Deze spullen zijn verkrijgbaar bij Wim Slangen Sports, gelegen Prins Bernhardstraat 63 te Echt. Indien je nieuwe spullen nodig hebt, is het dus de bedoeling dat je deze hier koopt. Als je aangeeft dat je lid bent van v.v. SNA, weten zij precies wat je nodig hebt. Daarnaast ontvang je tevens een korting van 20%. Zo zal er op korte termijn ook een trainingspakketje beschikbaar komen dat voor een aantrekkelijke prijs aangeschaft kan worden. Trainingspakken voor de jeugdafdeling zullen te zijner tijd via SNA besteld worden.

Deze korting van 20% krijg je niet alleen op broeken en sokken van v.v. SNA, maar op alle voetbalartikelen uit de winkel. Binnenkort is het ook mogelijk om te bestellen via de webshop die  binnenkort op de internetpagina vvsna.nl van onze vereniging zal worden geplaatst.

We wensen iedereen nog een fijne vakantie toe en we zien elkaar binnenkort weer op ons sportpark. 

Bestuur v.v. SNA

Hoofdsponsors

Recent aangepast

Verjaardagen

April

01 apr Melissa de Roeper
03 apr Frans Mertens
04 apr Jari v/d Varst
08 apr Thijs Henderickx
08 apr Juul Suskens
11 apr Erik v/d Leeuw
12 apr Rick Palmen
12 apr Johan Mans
12 apr Renske Jost
13 apr Kro Schroën
13 apr Fenna Wolters
13 apr Yori Mestrom
14 apr Dave Meuwissen
16 apr Ron van Thoor
17 apr Tijn Verheesen
18 apr Har Mestrom
18 apr Nick Coenen
18 apr Gwen Meuwissen
19 apr Jeroen van Ophoven
19 apr Sintano Helwegen
19 apr Jip Wolters
20 apr Domenique Heatubun
20 apr Robin Vergoossen
22 apr Guido Theunissen
22 apr Mike Weber
22 apr Luca Meuwissen
22 apr Mike weber
23 apr Diego Houben
25 apr Eljero Belfor
25 apr Marit Visschers
29 apr Jair Heatubun


Mochten wij iemand vergeten
zijn, stuur dan een mail naar
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Agenda

 

 Vrij  13 Apr  20:00  Aetaovendj oppe club
 Vrij  01 Jun  Avond  Lager 7 tal toernooi
 Zat  02 Jun  Avond  SNA Minivoetbal toernooi
 Zat  09 Jun    SNA Jeugdkamp
 Zat  10 Jun    SNA Jeugdkamp
 Zat  16 Jun    Seizoensafsluiting
 

Twitter @vvSNA